Snubní prsten je šperk, který Vás bude provázet celý život. Je to jediná věc, kterou budete po svatebním dnu nosit pořád u sebe.

Již staří Egypťané nosili snubní prsteny na levém prsteníčku a věřili, že levá ruka je spojená se srdcem. Proto při výměně prstenů dochází k propojení srdcí.

Na prsteníčku začíná akupunkturní dráha trojitého zářiče, v překladu planeme života. Čínští taoisté říkají, že pokud je dráha zablokovaná člověku chybí láska a chřadne. Proto byste měli pečovat o plamen Vaší lásky už správným výběrem prstenů. Samotný výběr snubních prstenů je velice důležitá věc.

 Při tradiční řemeslné výrobě mění zlatník ušlechtilý přírodní materiál, jakým je zlato ve výjimečný a originální šperk. Strojově vyráběné snubní prsteny jsou chladné, jeden jako druhý, bez kousku citu a originality. Proto mějte na paměti, že tak, jak jste výjimeční a originální Vy, tak by měly být i Vaše snubní prsteny.

Většina snoubenců dnes vybírá pod vlivem módních výstřelků a neuvědomují si, že to co se jim líbí dnes, se jim nemusí líbit za pár let. Snubní prsteny by měly být elegantní a nadčasové, nejlépe ručně vyráběné

© 2018 Zlatnická dílna Pelán Vysoké Mýto - ručně vyráběné zásnubní a snubní prsteny